Specjalista ds. Wycen Nieruchomości
Miejsce pracy: Gdynia
BEST Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej BEST - jednej z czołowych firm na polskim rynku usług finansowych, eksperta w dziedzinie obrotu i zarządzania wierzytelnościami nieregularnymi, twórcy jednego z pierwszych funduszy sekurytyzacyjnych na rynku. Od 1997 roku BEST S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, a naszą działalność prowadzimy w oparciu o 3 kluczowe wartości: WIEDZĘ, ETYKĘ, SKUTECZNOŚĆ. Wiemy, że firma to ludzie, dlatego szczególnie ważne są dla nas przyjazne relacje i zrównoważony rozwój. To szacunek do drugiego człowieka wyznacza standardy naszej pracy.

Główne zadania

  • wycena nieruchomości na potrzeby zakupów nowych portfeli oraz dla przeszacowań portfeli w bieżącej obsłudze, w tym identyfikacja nieruchomości na podstawie ogólnodostępnych serwisów internetowych, ustalenie ich przeznaczenia, oszacowanie wartości na podstawie danych transakcyjnych,
  • weryfikacja operatów szacunkowych,
  • przygotowanie wniosków, zarzutów oraz propozycji prawidłowej wartości operatów szacunkowych,
  • współpraca z zespołem obsługującym hipoteki,
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań z wykonywanej pracy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu zarządzania nieruchomościami,
  • wiedza z zakresu wyceny nieruchomości,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,
  • stabilne zatrudnienie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kafeterię My Benefit (w tym dofinansowanie do karty Multisport),
  • program Work-Life Balance (m.in. owocowe środy, grywalizacja firmowa Play BEST),
  • dodatkowe benefity dla Pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności,
  • pracę w grupie pasjonatów i profesjonalistów,
  • przyjazną kulturę organizacyjną,
  • udział w projektach strategicznych,
  • szkolenia, programy rozwojowe, kulturę dzielenia się wiedzą.