GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na:

Specjalista ds. Księgowości

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: SK/11/2019/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • ewidencjonowanie środków trwałych,
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • sprawozdawczość finansową,
  • sprawozdawczość statystyczną,
  • sprawozdawczość podatkową (CIT, PIT, VAT, VAT-UE, pozostałe).

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego z zakresu finansów i rachunkowości,
  • min 4-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności sporządzenia sprawozdań finansowych i deklaracji VAT oraz CIT, PIT,
  • ukończonych kursów i szkoleń podatkowych oraz rachunkowych,
  • bardzo dobrej znajomości zasad rachunkowości, przepisów podatku dochodowego oraz VAT,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • samodzielności, odpowiedzialności, rzetelności i zaangażowania.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony,
  • wynagrodzenie stałe oraz system premii regulaminowych,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.