GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm medycznych rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Placówek Medycznych

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: SWPM/10/2019/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wsparcie Sekcji Wsparcia Placówek Medycznych w bieżących działaniach operacyjnych,
  • wsparcie kierowników przychodni w zakresie współpracy z komórkami wsparcia Grupy NEUCA,
  • wsparcie w realizacji prowadzonych projektów,
  • przygotowywanie prezentacji, zestawień i raportów na potrzeby sekcji,
  • współpracę z Dyrektorami Regionów i kierownikami przychodni w zakresie optymalizacji usług medycznych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel i Power Point,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności egzekwowania wykonania zadań od osób powiązanych,
  • samodzielności i dociekliwości,
  • dokładności i terminowości,
  • umiejętności wyciągania wniosków i przedstawiania rekomendacji działań,
  • gotowości do podróży służbowych,
  • znajomość branży medycznej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • profesjonalne środowisko pracy,
  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.