GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Mediów Społecznościowych

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: SMS/10/2019/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • prowadzenie angażującej komunikacji w social mediach (LinkedIn, FB, Twitter, Instagram),
  • zakup reklam na Facebooku i LinkedIn,
  • analizę i monitoring komunikacji działań konkurencji w social media,
  • optymalizację stron zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google (on-site SEO),
  • nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z mediami,
  • zapewnienie sprawnej wymiany informacji między firmą a jej otoczeniem,
  • przygotowywanie informacji prasowych, redagowanie informacji dla różnych środków masowego.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (opcjonalnie: udokumentowane realizacje projektów),
  • praktycznej znajomości MS Office, HTML, Gogle Analytics,
  • umiejętności obsługi podstawowych programów graficznych (np. Canva),
  • bardzo dobrej umiejętności pisania i redagowania tekstów (komunikaty, krótkie artykuły),
  • kreatywności oraz inicjatywy,
  • samodzielności i odpowiedzialności,
  • dyspozycyjności,
  • prawa jazdy kat. B,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • samodzielność i duży wpływ na prowadzenie projektów komunikacyjnych,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów:
    * ZDROWIE (opieka zdrowotna, karta sportowa),
    * BEZPIECZEŃSTWO (ubezpieczenie na życie, zniżki na ubezpieczenia majątkowe i ubezpieczenia komunikacyjne, bezpłatne porady prawne),
    * FINANSE (rabaty w e-sklepie, pożyczki mieszkaniowe, zapomogi),
    * RODZINA (program My Mamy: dofinansowanie do opieki nad dzieckiem, dofinansowanie do wyprawki z tytułu urodzenia dziecka, płatny dzień wolny na urodziny dziecka do ukończenia 12 roku życia, wyprawki szkolne, świadczenia na święta, paczki na święta).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.