Młodszy Kupiec
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • organizacja i realizacja procesów wyboru dostawców dla zarządzanych kategorii zakupowych wybranych spośród poniższego zakresu:
    • zakupy ogólnokorporacyjne / indirects (m.in. marketing, IT, administracja)
    • wyposażenie i usługi na potrzeby sieci sklepów (m.in. meble, chłodnictwo, gastronomia, wizualizacja) oraz centrów logistycznych
  • aktywne poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w ramach zarządzanych kategorii zakupowych
  • tworzenie planów postępowań zakupowych we współpracy z klientami wewnętrznymi
  • przygotowywanie umów z wybranymi kontrahentami
  • zarządzanie i stały rozwój bazy dostawców
  • monitorowanie i raportowanie mierników jakości i efektywności dla procesu zakupowego i jego poszczególnych etapów
  • analiza oraz usprawnianie i optymalizacja procesów na potrzeby Działu Zakupów
  • zarządzanie danymi podstawowymi w SAP (kontrakty, dostawcy, indeksy, warunki handlowe)

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego, preferowane techniczne lub ekonomiczne
  • orientacji na stałą optymalizację kosztów i innowacyjne rozwiązania
  • umiejętności tworzenia analiz i wyciągania trafnych wniosków
  • umiejętności budowania i utrzymywania długoterminowych relacji z klientami wewnętrznymi oraz dostawcami
  • umiejętności inicjowania zmian i usprawnień
  • samodzielności i elastyczności w działaniu
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego