GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia Łańcucha Dostaw (Transport)

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: SIPT/09/2019/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • bieżące optymalizacje tras oraz doskonalenie i rozwój procesów związanych z optymalizacją,
  • wsparcie merytoryczne w przygotowaniu raportów oraz wyciąganie wniosków z analiz,
  • współpracę w procesie optymalizacji z obszarem sprzedaży i komórkami operacyjnymi transportu,
  • rekomendacje optymalnej siatki dystrybucji (optymalne miejsce kompletacji i optymalny sposób dowozu towaru do kierowcy lokalnego),
  • monitorowanie wybranych procesów (np. obsługa gotówki).

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wysokiego poziomu zdolności analitycznych i dbałości o szczegóły,
  • dobrej znajomości programów pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • komunikatywności i umiejętności budowania relacji biznesowych,
  • dobrej organizacji pracy własnej oraz nastawienia na wysoką jakość w realizacji zadań,
  • samodzielności w działaniu.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych:
    - ZDROWIE (karta sportowa, opieka medyczna)
    - BEZPIECZEŃSTWO (ubezpieczenie na życie, zniżki na ubezpieczenia majątkowe i ubezpieczenia komunikacyjne, bezpłatne porady prawne)
    - FINANSE (rabaty w e-sklepie, pożyczki mieszkaniowe)
    - RODZINA (program My Mamy: dofinansowanie do opieki nad dzieckiem, dofinansowanie do wyprawki z tytułu urodzenia dziecka, płatny dzień wolny na urodziny dziecka do ukończenia 12 roku życia, wyprawki szkolne, świadczenia na święta, paczki na święta).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.