top
Czy wiesz, że:
  •  Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?

  • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka,Tatra , EB,  Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?

  • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?

  • Należymy do międzynarodowego koncernu – Grupy Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?

  • Codziennie docieramy do ponad 50 000 punktów sprzedaży w całej Polsce?

Business Intelligence Specialist
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Odpowiedzialność za cykliczne, miesięczne raportowanie wyników rynkowych na podstawie danych Nielsena
  • Bieżące wsparcie działu Marketingu, Trade Marketingu oraz Sprzedaży w obszarze analityki
  • Współpraca z agencją Dunnhumby w obszarze wykorzystania usług analitycznych oraz organizacji szkoleń/warsztatów z użytkowania danych
  • Współpraca z agencją Nielsen w zakresie:
    • koordynowania procesu cyklicznych dostaw danych rynkowych w szczególności zagwarantowanie wysokiej jakości danych
    • koordynowanie procesu szkoleń z zakresu metodologii oraz użytkowania danych
  • Wsparcie w przygotowaniu cyklicznych, wieloźródłowych analiz wyników firmy oraz otoczenia konkurencyjnego
  • Udział w tworzeniu i rozwoju nowych narzędzi analitycznych przy wsparciu przełożonego

Czego poszukujemy:

  • Minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego w branży FMCG; preferowane doświadczenie w dziale badań, analiz sprzedaży, marketingu
  • Wykształcenia wyższego na kierunku biznesowym (ekonomia, marketing, etc.)
  • Ciekawości, dociekliwości, pasji do zadawania pytań i pogłębiania rozumienia biznesu
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz syntezy informacji
  • Bardzo dobrej znajomości programów pakietu MS Office, w tym biegłej znajomości MS Excel
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności planowania i organizacji pracy
  • Samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętności budowania dobrych relacji z partnerami wewnętrznymi na różnym poziomie zaszeregowania organizacyjnego
  • Doświadczenie w pracy z danymi agencji badawczej Nielsen, CMR, Dunnhumby będzie dodatkowym, silnym atutem

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Rozwijamy poprzez szkolenia i programy rozwojowe
  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy i zaufaniu
  • Możliwości rozwoju w strukturach polskich oraz globalne, w spółkach Grupy Heineken
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom