top
Magazynier / Operator Wózka Widłowego
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
top

Twoje zadania:

  • rozładunek i załadunek towaru z/do samochodów dostawczych przy pomocy wózka widłowego,
  • obsługa skanera,
  • kontrola stanów magazynowych i prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • udział w inwentaryzacji towaru na magazynie

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy na wózku bocznym wysokiego składowania),
  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (w przypadku ich braku finansujemy pracownikom egzamin UDT),
  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • dokładności, odpowiedzialności i uczciwości,
  • umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
top
  • krótki proces rekrutacyjny
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • brak okresu próbnego,
  • pracę w Centrum Logistycznym w Będzieszynie k. Pruszcza Gdańskiego należącym do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze, premia miesięczna, dodatek transportowy, cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy),
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, paczki dla dzieci, dofinansowanie kształcenia),
  • transport do/i z pracy (z kierunku Gdańska przez Pruszcz Gdański oraz z Tczewa),
  • dobrą atmosferę pracy oraz imprezy integracyjne.
zabkapolska.pl