SAP Senior System Analyst
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • projektowanie architektury nowych rozwiązań w ramach pejzażu SAP i systemów zależnych we współpracy z Konsultantami modułowymi, Architektami Aplikacyjnymi oraz Biznesem
  • definiowanie długofalowej strategii rozwoju systemów SAP
  • analiza bieżącej architektury, poprawa i optymalizacja istniejących rozwiązań
  • współpracę z dostawcami zewnętrznymi w zakresie integracji systemów oraz opiniowania dostarczonych przez nich rozwiązań technologicznych
  • definiowanie standardów w zakresie dokumentacji wytwarzanego oprogramowania, weryfikacja realizacji
  • techniczną koordynację pracy programistów w ramach poszczególnych projektów
  • weryfikacja jakości i wydajności wytwarzanego oprogramowania oraz jego zgodność z najlepszymi praktykami oraz standardami korporacyjnymi
  • wypracowywanie, wdrażanie i utrzymywanie dobrych praktyk oraz wzorców projektowych w obszarze rozwoju oprogramowania
  • bieżąca analiza nowych rozwiązań i technologii pojawiających się na rynku
  • optymalizacja bieżących procesów poprzez proponowanie innowacyjnych rozwiązań
  • wsparcie w rozwiązywaniu krytycznych błędów

Oczekujemy od Ciebie:

  • udokumentowane doświadczenie w architekturze rozwiązań w środowisku SAP, SAP HANA, SAP PI, PO, workflow, FIORI, S/4 1610 IS for Retail
  • minimum 10 lat doświadczenia w obszarach takich jak: projektowanie aplikacji, development, integracja, middelware, bazy danych, information security, mobility
  • doskonała znajomość środowiska programistycznego ABAP/ABAP OO
  • znajomość metodologii ITIL, zwinnych i standardowych metodyk wytwarzania oprogramowania
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz proponowanie rozwiązań
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność zarządzania projektami, praca w zespołach macierzowych