Specjalista ds. Komunikacji
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • przygotowywanie materiałów tekstowych w zależności od ich przeznaczenia
  • zarządzanie treścią merytoryczną w programie grywalizacji
  • kreowanie zadań, konkursów, grafik, prezentacji dla uczestników programu,  zgodnie z aktualnymi potrzebami firmy
  • tworzenie harmonogramu zadań, ustalanie balansu punktów/diamentów zgodnie z założonym budżetem
  • analiza ankiet oraz konstruowanie informacji zwrotnej
  • analiza raportów związanych z grywalizacją
  • weryfikacja poprawności realizacji zadań przez uczestników programu grywalizacji
  • reagowanie na komentarze użytkowników platformy - kontrola treści
  • przygotowywanie prezentacji podsumowujących przeprowadzone działania

Oczekujemy od Ciebie:

  • wysokich umiejętności komunikacji w organizacji
  • otwartości i kreatywności w działaniu
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego i zasad poprawnej polszczyzny
  • umiejętności i doświadczenia w pisaniu krótkich tekstów, scenariuszy dla celów marketingowych, sloganów, haseł reklamowych -  copywriter
  • doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • umiejętności analitycznych
  • dobrej organizacji pracy, samodzielności i zaangażowania
  • skrupulatności i dokładności w działaniu
  • wysokiej motywacji i gotowości do uczenia się i poznawania nowych obszarów działania
  • umiejętności obsługi programów z pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • umiejętność obsługi programów graficznych będzie dodatkowym atutem