top
Czy wiesz, że:
  • Grupa Żywiec jest drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce
  • Jesteśmy powiązani z Grupą Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie
  • Dział Administracji Personalnej Grupy Żywiec wspiera i świadczy usługi dla 2.000 pracowników w browarach, biura w Warszawie i Katowicach oraz sił sprzedaży na terenie całej Polski
  • Realizujemy ciekawe projekty usprawniające procesy oraz podnoszące jakość świadczonych usług dla klienta wewnętrznego, wykorzystując do tego nowe technologie min.: chatbot, e-teczka
Specjalista ds. Administracji Personalnej
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Obsługa administracyjna i doradcza w zakresie prawa pracy
  • Pełna obsługa dokumentacji pracowniczej – przygotowanie i dystrybucja (umowy o pracę, aneksy, rozwiązania umów o pracę, świadectwa pracy)
  • Bieżąca praca kadrowa z wykorzystaniem programu SAP HR
  • Monitorowanie i rozliczanie czasu pracy
  • Bieżąca obsługa pracowników przez infolinię, skrzynkę mailową, bota oraz w poszczególnych lokalizacjach
  • Obsługa administracyjna benefitów pracowniczych
  • Monitorowanie badań lekarskich i szkoleń BHP
  • Sporządzanie oraz przekazywanie dokumentacji zgłoszeniowej do ZUS (Program Płatnik)
  • Tworzenie raportów HR
  • Rekomendacje działań usprawniających procesy Administracji Personalnej
  • Udział w dodatkowych projektach w dziale HR
  • Współpraca z HRBP w obszarze związanym z administracją personalną

Czego poszukujemy:

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • Posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze administracji personalnej
  • Bardzo dobrze znasz przepisy prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Posiadasz doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy
  • Posiadasz praktyczną znajomość programu SAP HR i Płatnik
  • Wiesz jak ważna jest obsługa klienta wewnętrznego
  • Jesteś osobą dokładną, dbającą o szczegóły, terminową, komunikatywną oraz otwartą na nowe wyzwania
  • Interesujesz się employee experience i nowoczesnymi technologiami takimi jak boty czy RPA
  • Jesteś osobą lubiącą pracować zespołowo
  • Znasz dobrze pakiet MS Office (Power Point, Excel)
  • Znasz angielski na poziomie komunikatywnym
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B (będzie to dodatkowy atut)

Co możemy Ci zaoferować:

  • Pracę w pozytywnej atmosferze w zespole ludzi pełnych pasji i zaangażowania
  • Możliwość udziału w różnych projektach z obszaru HR
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pracowniczy fundusz emerytalny, oferta szkoleń, dodatek do wakacji, pakiet sportowo-kulturalny, masaże biurowe)
  • Świąteczny deputat piwny (2 razy w roku)
  • Możliwość okazjonalnej pracy z domu
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom