GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm medycznych rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na:

Staż w Biurze Księgowości

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: SBK/10/2019/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • księgową obsługę leasingu,
  • księgową obsługę rozliczeń międzyokresowych kosztów,
  • księgową obsługę amortyzacji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych,
  • prace pomocnicze związane z ewidencją środków trwałych,
  • segregowanie dokumentów,
  • realizację innych bieżących zadań księgowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • zainteresowania tematyką księgową,
  • doświadczenia w obsłudze pakietu MS Office,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • samodzielności, zaangażowania, a także nastawienia na rezultat.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • profesjonalne środowisko pracy,
  • możliwość rozwoju w ramach organizacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.