top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?
  • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka,Tatra, EB, Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?
  • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?
  • Jesteśmy powiązani z Grupą Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?
  • Codziennie docieramy do ponad 50 000 punktów sprzedaży w całej Polsce?
Kontroler Finansowy
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Kompleksowe wsparcie kontrolingowe kluczowych Biznes Partnerów w funkcjach wspierających
  • Proaktywne wsparcie w zarządzaniu budżetami oraz we wszelkich działaniach optymalizacyjnych
  • Planowanie budżetów - przygotowywanie rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń;
  • Kontrola wyników finansowych/kosztów zgodnie z przyjętymi planami i budżetami, zarzadzanie ryzykiem oraz opracowanie i rekomendowanie propozycji naprawczych
  • Optymalizacja kosztów
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów zarządczych i analiz finansowych dla Biznes Partnerów i kierownictwa;
  • Czynny udział w procesie zamykania miesiąca
  • Udział w projektach finansowo-biznesowych oraz przygotowywanie i rekomendacja business cases
  • Sporządzanie analiz ad hoc potrzebnych do podejmowania decyzji biznesowych

Czego poszukujemy:

  • Co najmniej 3-letniego doświadczenia w dziale finansowym na stanowiskach związanych z kontrolingiem finansowym
  • Gruntownej wiedzy z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • Umiejętności nawiązywania relacji z partnerami biznesowymi na różnych poziomach w organizacji i egzekucji ustalonego planu działań
  • Wyższego wykształcenia - preferowane kierunki studiów: ekonomiczne
  • Biegłego posługiwania się pakietem Microsoft Office (w szczególności Excel), mile widziana znajomość programowania VBA
  • Dobrej znajomość systemu SAP, BI
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego min. poziom B2
  • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
  • Samodzielności i efektywnego zarządzania czasem
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Proaktywności i asertywności

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (karta sportowa, opieka medyczna, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji itp)
  • Rozwój poprzez szkolenia oraz różnorodne środowisko biznesowe.
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w dużej międzynarodowej firmie
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom