top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?
  • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka,Tatra , EB,  Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?

  • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?

  • Należymy do międzynarodowego koncernu – Grupy Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?

  • Codziennie docieramy do ponad 50 000 punktów sprzedaży w całej Polsce?

Regionalny Kierownik ds. Kluczowych Klientów - sieci detaliczne
Miejsce pracy: Rzeszów, Stalowa Wola

Twoje zadania:

  • Zarządzanie portfelem klientów z kanału sieci detalicznych
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych: revenue, marża
  • Odpowiedzialność za budżet oraz egzekucję działań promocyjnych
  • Negocjacje warunków handlowych i egzekucja działań promocyjnych na poziomie centralnym danych sieci
  • Rozwój rentownej współpracy z klientem poprzez budowanie i wdrażanie wspólnej strategii rozwoju
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników własnego produktu
  • Ścisła współpraca z siłami egzekucji w terenie i wyznaczanie celów egzekucyjnych
  • Crossfunkcyjna współpraca z Działami Wspieracjcymi w celu optymalizacji procesu Order to Cash, Demand Planningu i Trade Marketingu

Czego poszukujemy:

  • Mile widziane doświadczenia w zarządzaniu centralnymi klientami sieciowymi w kanale FMCG
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane wykształcenia wyższe
  • Znajomość aktualnych trendów rynkowych
  • Zorientowanie na rezultat, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność zarządzania kompleksowością i  działania w złożonych  procesach
  • Wysokie umiejętności, analityczne, negocjacyjne i prezentacyjne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Rozwijamy poprzez szkolenia i programy rozwojowe
  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy i zaufaniu
  • Możliwości rozwoju w strukturach polskich oraz globalne, w spółkach Grupy Heineken
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom