top

Partner ds. Szkoleń Rozwojowych
Miejsce pracy: Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Oława, Oleśnica, Lubin
top

Twoje zadania:

  • realizacja polityki szkoleniowej w zakresie przygotowania i prowadzenia szkoleń (m.in. z zakresu sprzedaży, profesjonalnej obsługi klienta, umiejętności komunikacyjnych, zarządzania, uczenia innych)
  • prowadzenie treningów podnoszących wyniki rozwojowe pracowników i współpracowników
  • coaching i monitoring trenerów wewnętrznych
  • przygotowanie skryptów i programów szkoleniowych na bieżące potrzeby
  • raportowanie z działań jakościowych

Oczekujemy od Ciebie:

  • min. 1 rok udokumentowanego doświadczenia trenerskiego w obszarze miękkich kompetencji (umiejętności sprzedażowe, obsługa klienta, komunikacja, motywacja)
  • umiejętność pracy zarówno z grupą szkoleniową, jak i pracy indywidualnej trenerskiej
  • doświadczenie w pracy trenera w sieciach handlowych - mile widziane
  • doświadczenie w szkoleniach dla branży FMCG - mile widziane
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • samodzielność i kreatywność w szukaniu nowych rozwiązań
Oferujemy:
top

Oferujemy Tobie:

  • perspektywę rozwoju zawodowego podczas współpracy z firmą o stabilnej pozycji na rynku w branży FMCG
  • umowę współpracy na czas nieokreślony
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)
zabkapolska.pl