top
Czy wiesz, że:
  •  Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?
  • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka,Tatra , EB,  Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?

  • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?

  • Należymy do międzynarodowego koncernu – Grupy Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?

  • Codziennie docieramy do ponad 50 000 punktów sprzedaży w całej Polsce?

Specjalista ds. Trade Marketingu – Terenowe Siły Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Wyznaczanie celów aktywacji promocyjnych i nadzór nad prawidłowym raportowaniem
  • Przygotowanie planów oraz komunikacji dla Terenowych Sił Sprzedaży
  • Przygotowywanie oraz prezentacja analiz rynkowych i raportów związanych z efektywnością stosowanych narzędzi
  • Koordynacja projektów, planowanie i rozliczanie budżetu akcji specjalnych
  • Udział w przygotowaniu i dystrybucji materiałów POS
  • Dbanie o efektywną komunikację prowadzonych projektów wewnątrz organizacji
  • Ustalenie i utrzymanie regularnego cyklu raportowania działań promocyjnych (miejsca ekspozycyjne, promocje cenowe, promocje w sieciach regionalnych)
  • Monitoring oraz poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w kanale FMCG
  • Analizowanie raportów i wnioskowanie, wprowadzanie działań usprawniających osiągnięcie założonych celów

Czego poszukujemy:

  • Min., 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, np., w obszarze sprzedaży w terenie, zarządzania projektami, trade marketingu
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności planowania, analitycznego myślenia, otwartości na zmiany
  • Proaktywnego, przedsiębiorczego podejścia oraz orientacji na wynik
  • Umiejętności budowania partnerskich relacji, zmysłu organizatorskiego
  • Bardzo dobrej znajomości programu MS Office (głównie MS Excel oraz Power Point)

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Rozwijamy poprzez szkolenia i programy rozwojowe
  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy i zaufaniu
  • Możliwości rozwoju w strukturach polskich oraz globalne, w spółkach Grupy Heineken
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom