GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik ds. Wdrożenia Strategii na Rynku Aptecznym

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: KWSRA/10/2019/T

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • definiowanie potrzeb klientów aptecznych,
  • tworzenie wytycznych do segmentowania klientów,
  • tworzenie ogólnych strategii klienckich uwzględniających segmentację klientów oraz obecne lub przyszłe zmiany na rynku,
  • uczestnictwo w procesie dokonywania zmian w ofercie kierowanej do aptek,
  • opracowanie celów strategicznych dla rynku aptek niezależnych,
  • prowadzenie projektów i działań doskonalących.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • co najmniej dwuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomości branży farmaceutycznej w Polsce,
  • doświadczenia w prowadzeniu samodzielnych, złożonych projektów,
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi narzędzi z pakietu MS Office – szczególnie Excel,
  • umiejętności organizacyjnych,
  • umiejętności zarządzania projektami,
  • orientacji na cel,
  • umiejętności myślenia strategicznego,
  • doświadczenie w pracy z aptekami - mile widziane.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie stałe wraz z atrakcyjnym systemem premiowym,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych:
    * ZDROWIE (karta sportowa, opieka medyczna),
    * BEZPIECZEŃSTWO (ubezpieczenie na życie, zniżki na ubezpieczenia majątkowe i ubezpieczenia komunikacyjne, bezpłatne porady prawne),
    * FINANSE (rabaty w e-sklepie, pożyczki mieszkaniowe),
    * RODZINA (program My Mamy: dofinansowanie do opieki nad dzieckiem, dofinansowanie do wyprawki z tytułu urodzenia dziecka, płatny dzień wolny na urodziny dziecka do ukończenia 12 roku życia, wyprawki szkolne, świadczenia na święta, paczki na święta).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.