GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Staż w Biurze Relacji z Producentem

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: SBRP/10/2019/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku byłaby odpowiedzialna za:

  • tworzenie raportów związanych z analizą rynku bądź rentownością produktów,
  • administrowanie dokumentacją związaną z umowami handlowymi,
  • zarządzanie korespondencją,
  • wsparcie działu przy planowaniu i organizacji promocji i działań marketingowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (mile widziane zarządzanie i marketing, ekonomia),
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych,
  • bardzo dobrej, praktycznej znajomości pakietu MS Office - w szczególności Excel,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • dokładności i terminowości,
  • doskonale rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • umiejętności pracy pod presją czasu i celu.

Oferujemy

Oferujemy:

  • płatny staż (umowa zlecenie) w ramach Biura Relacji z Producentem,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o uznanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania codziennych obowiązków,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.