top
Czy wiesz, że:
  • Warzymy piwo nieprzerwanie od ponad 170-ciu lat
  • Jesteśmy jednym z najstarszych, nieprzerwanie działających Browarów w Polsce
  • Nieustannie dbamy o tradycję warzelniczą: mamy najwyższą jakość składników, nasze piwa fermentują w otwartych kadziach i leżakują w poziomych tankach
  • Co roku odbywa się u nas największy konkurs piw domowych Grand Champion a zwycięski styl warzony jest według receptury laureata
  • W naszej ofercie znajdują się takie piwa jak: Porter, Double IPA, Mastne, Dark Saison, Stout, Pszeniczne i wiele, wiele innych
Operator Magazynu
Miejsce pracy: Cieszyn

Twoje zadania:

  • Prace związane z przyjęciem, przechowywaniem, transportem i wydawaniem opakowań, wyrobów gotowych i innych dóbr magazynowych
  • Obsługa wózka widłowego zgodnie z zasadami BHP
  • Dbanie o powierzony sprzęt
  • Wypełnianie rejestrów/raportów obowiązujące na danym obszarze
  • Przygotowywanie magazynu i dóbr magazynowych do cyklicznych inwentaryzacji

Czego poszukujemy:

  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Uprawnienia do wymiany butli gazowej ( E III )
  • Min. pół roku doświadczenia w obsłudze wózków widłowych
  • Dobrej organizacji pracy, zaangażowania, sumienności, umiejętności pracy w zespole

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, możliwość przystąpienia do funduszu emerytalnego, dofinansowanie do wakacji, premia świąteczna)
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom