GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Administrator Aplikacji IT

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: AA/10/2019/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • zapewnienie ciągłości działania procesów biznesowych w obszarze telemarketingu, marketingu i sprzedaży, realizowanych w systemach informatycznych między innymi WB, SAP, MZE, a w szczególności:
    - zarządzanie i administrację wybranymi systemami informatycznymi,
    - monitorowanie poprawności przetwarzania danych w systemach oraz utrzymanie działania procesów integracyjnych,
    - realizację wniosków użytkowników oraz rozwiązywanie problemów i incydentów w ramach II linii wsparcia,
    - współpracę wewnątrz organizacji oraz z partnerami zewnętrznymi w zakresie zgłaszania błędów oraz implementacji nowych wersji i poprawek,
    - realizację zadań projektowych w ramach zmian funkcjonalnych i rozbudowy systemów informatycznych,
    - transfer wiedzy, w szczególności tworzenie dokumentacji i instrukcji operacyjnych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości procesów i zagadnień biznesowych z obszarów:
    - telemarketing,
    - marketing,
    - sprzedaż;
  • podstawowej wiedzy w zakresie systemów klasy ERP,
  • podstawowej wiedzy w zakresie relacyjnych baz danych MSSQL,
  • podstawowej wiedzy w zakresie monitorowania i analizy przepływu danych w systemach,
  • podstawowej znajomości zagadnień i terminologii informatycznej (ITIL),
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • gotowości do pracy w systemie zadaniowym,
  • znajomość wybranych technologii ABAP/JAVA/JMS/.NET/IIS/PHP będzie dodatkowym autem.

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • praca w młodym i zaangażowanym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • system benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.