top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?
  • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka,Tatra, EB, Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?
  • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?
  • Jesteśmy powiązani z Grupą Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?
  • Codziennie docieramy do ponad 50 000 punktów sprzedaży w całej Polsce?

Koordynator Optymalizacji Procesów Planowania
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Koordynowanie procesu zamawiania materiałów opakowaniowych i surowców
  • Koordynowanie działań zespołu planowania materiałowego
  • Planowanie, analiza przepływu materiałów produkcyjnych i operacji logistycznych przy zastosowaniu dostępnych narzędzi
  • Identyfikacja możliwości optymalizacji procesów planowania, organizacji, infrastruktury w łańcuchu dostaw oraz podejmowanie działań w celu ich wdrożenia
  • Rozwój standardów organizacyjnych i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań,
  • Ścisła współpraca z Działem Marketingu, Technologicznym i Planowania Produkcji celem sprawnego planowania i egzekucji nowych projektów

Czego poszukujemy:

  • Znajomości procesów planistycznych, systemów i procesów zarządzania gospodarką materiałową
  • Co najmniej 3-letniego doświadczenia w obszarze planowania materiałowego
  • Wysoce rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • Zaawansowanych umiejętności obsługi pakietu MS Office, praktyczna znajomość systemów MRP/ERP, znajomość systemu JDA będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Rozwiniętych zdolności komunikacyjnych, dobrej organizacji pracy i systematyczności

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Współpracę i wymianę doświadczeń w ramach Grupy Żywiec
  • Stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji w ramach wewnętrznych programów rozwojowych
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom