Asystent / Asystentka Zarządu
Miejsce pracy: Gdynia
Jesteśmy jedną z czołowych firm na polskim rynku usług finansowych, ekspertem w dziedzinie usług obrotu i zarządzania wierzytelnościami, twórcą jednego z pierwszych na rynku funduszu sekurytyzacyjnego.

Swoją ofertę kierujemy do banków, instytucji finansowych, funduszy sekurytyzacyjnych, firm telekomunikacyjnych oraz innych podmiotów gospodarczych świadczących usługi na masową skalę. Gwarantujemy wysoką skuteczność, dopasowanie rozwiązań do procedur i wymagań Klientów oraz poszanowanie zasad prawa i standardów współżycia społecznego.

BEST S.A. od 1997 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Główne zadania

  • zarządzanie kalendarzem spotkań zarządu spółki
  • przygotowanie dokumentacji oraz prowadzenie posiedzeń zarządu
  • wsparcie w prowadzonych projektach oraz przygotowanie prezentacji na potrzeby członków zarządu
  • kompleksowe wsparcie zarządu w organizacji spotkań oraz podróży służbowych
  • współpraca z członkami rady nadzorczej spółki oraz przygotowanie posiedzeń rady nadzorczej
  • nadzór nad prawidłowym przepływem informacji i dokumentacji pomiędzy poszczególnymi komórkami spółki a zarządem

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku asystenta/-tki zarządu lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność i elastyczność
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do pracy w zmianach 8-16 i 10-18

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • prywatną opiekę medyczną
  • kafeterię My Benefit (w tym dofinansowanie do karty Multisport)
  • program Work-Life Balance (m.in. owocowe środy, grywalizacja firmowa Play BEST)
  • dodatkowe benefity dla Pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • pracę w grupie pasjonatów i profesjonalistów
  • przyjazną kulturę organizacyjną
  • szkolenia, programy rozwojowe, kulturę dzielenia się wiedzą