GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik Produktów (Urologia)

Region: warmińsko-mazurskie
Numer referencyjny: KPU/08/2019/W

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Toruń

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • monitorowanie i analiza rynku i konkurencji,
  • planowanie i wsparcie we wdrażaniu strategii wprowadzania produktów farmaceutycznych w obszarze marki - Genoptim,
  • budowę strategii market acces,
  • budowę strategii refundacji portfela,
  • lokalny rozwój materiałów dla MedReps, FarmaReps, telemarketingu i Koordynatorów w Programach,
  • kreację strategii portfela, trade marketingu, a także edukacji i promocji medycznej,
  • przygotowanie planów sprzedaży, zarządzanie ceną i marżą podległych produktów,
  • planowanie i realizację budżetów marketingowych,
  • współpracę z agencją reklamową przy tworzeniu opakowań i komunikacji BTL,
  • wdrażanie strategii promocji medycznej i szkolenie zespołu MedReps w swoim obszarze terapeutycznym,
  • współpracę z innymi działami firmy,
  • udział w targach i szkoleniach.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w branży farmaceutycznej, w szczególności w obszarze Urologii
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych,
  • bardzo dobrej umiejętności obsługi pakietu MS Office - w szczególności excel,
  • silnej orientacji na realizację celów,
  • umiejętności planowania i organizacji pracy własnej,
  • kreatywności,
  • gotowości do delegacji.

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w budowaniu strategii marki,
  • narzędzia pracy (samochód, komputer),
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów:
    * ZDROWIE (karta sportowa, opieka medyczna)
    * BEZPIECZEŃSTWO (ubezpieczenie na życie, zniżki na ubezpieczenia majątkowe i ubezpieczenia komunikacyjne, bezpłatne porady prawne)
    * FINANSE (rabaty w e-sklepie, pożyczki mieszkaniowe)
    * RODZINA (program My Mamy: dofinansowanie do opieki nad dzieckiem, dofinansowanie do wyprawki z tytułu urodzenia dziecka, płatny dzień wolny na urodziny dziecka do ukończenia 12 roku życia, wyprawki szkolne, świadczenia na święta, paczki na święta).