top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?
  • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka,Tatra , EB, Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?
  • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?
  • Należymy do międzynarodowego koncernu – Grupy Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?
  • Codziennie docieramy do ponad 50 000 punktów sprzedaży w całej Polsce?
Lider Zespołu Monitorowania Realizacji Transportu
Miejsce pracy: Katowice

Twoje zadania:

  • Nadzór nad procesami wokół realizacji transportu wychodzącego i przychodzącego. Rozwiązywanie problemów operacyjnych oraz zarządzanie sytuacjami wpływającymi na potencjalne oszczędności lub straty finansowe wynikłe w trakcie realizacji transportu.
  • Organizowanie pracy zespołu, przeprowadzanie procesu oceny wyników, wskazywanie możliwości rozwojowych, zapewnianie szkoleń i dzielenie się wiedzą, uczestnictwo w procesach rekrutacji nowych pracowników
  • Zarządzanie budżetem kontrolę bieżących wydatków i dekretacja zgodnie w obowiązującymi procedurami kontrolingowymi.
  • Obsada zleceń transportowych pojazdami i realizacja za\rozładunków
  • Realizacja zleceń transportowych
  • Zapewnienie reakcji na utrudnienia powstałe w trakcie realizacji transportu w bezpośrednim kontakcie z firmami zewnętrznymi (Przewoźnicy, Odbiorcy).
  • Poprawa efektywności w procesach i kosztach zarówno transportu, jak współpracujących Działów.

Czego poszukujemy:

  • Wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe (preferowane wyższe)
  • Co najmniej 3-lata doświadczenia na stanowisku związanym z nadzorem transportu (w tym doświadczenia z poziomu liderskiego)
  • Znajomość SAP, znajomość systemów klasy TMS, MS Office, umiejętności interpersonalne, zdolności przywódcze
  • Znajomość prawa transportowego (przewóz rzeczy), znajomość prawa pracy i przepisów BHP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Współpracę i wymianę doświadczeń w ramach Grupy Żywiec
  • Stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji w ramach wewnętrznych programów rozwojowych
  • Niezbędne na stanowisku narzędzia pracy

Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom