top
Stażysta/ka w Zespole Wsparcia Franczyzobiorców
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • udział w zapewnieniu pierwszej linii wsparcia dla naszych Franczyzobiorców
  • czynne uczestnictwo w obsłudze zgłoszeń telefonicznych i w aplikacji Jira
  • wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów i utrzymywaniu pozytywnych relacji z użytkownikami
  • budowanie i aktualizowanie procedur związanych z działaniem Zespołu

Oczekujemy od Ciebie:

  • jesteś dyspozycyjny minimum 30 h w tygodniu
  • posiadasz statusu ucznia lub studenta (mile widziani studenci ostatnich lat studiów zaocznych kierunków związanych z IT)
  • interesujesz się obszarem IT i technologiami
  • masz kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • podejmujesz własną inicjatywę i wykazujesz się zaangażowaniem
  • jesteś komunikatywny i pozytywnie podchodzisz do pracy
Oferujemy:
top
  • Płatny staż w firmie o ugruntowanej pozycji w branży FMCG
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych z opieką doświadczonego pracownika zespołu
  • Elastyczny czas pracy
  • Perspektywę rozwoju (z możliwością przejścia na umowę o pracę)
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Nowoczesne warunki pracy
  • Lokalizację biura w centrum Poznania
  • Wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe
zabkapolska.pl