Wejdź z nami w erę inteligentnego oświetlenia

Jesteśmy wiodącym producentem opraw oświetleniowych, które trafiają do Klientów z ponad 100 krajów na całym świecie. Tworzymy nowe technologie, wyznaczamy trendy, posiadamy własne zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz kompleksowe zaplecze do realizacji najbardziej śmiałych i nowatorskich wizji w obszarze oświetlenia.
Obecnie, poszukujemy energicznych i lubiących pracę w zespole kandydatów na stanowisko:
Koordynator sprzedaży / Account Manager
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • budowanie i rozwijanie relacji biznesowych z Klientami,
  • doradztwo techniczne w zakresie oświetlenia,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz projektów oświetlenia,
  • dobór odpowiednich rozwiązań dla indywidualnych projektów,
  • odpowiedzialność za sprzedaż i wyniki zgodnie z ustalonymi celami,
  • koordynacja  realizowanych projektów oświetleniowych.

Wymagania:

  • praktyczna znajomość zasad sprzedaży i dystrybucji,
  • znajomość branży elektrotechnicznej oraz lokalnego rynku projektantów i wykonawców,
  • samodzielność i bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • preferowane wykształcenie wyższe elektryczne lub elektrotechniczne,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie będącej liderem w branży,
  • ciekawą pracę w dynamicznym i otwartym zespole,
  • możliwość  rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer),
  • prywatną opiekę medyczną, dopłatę do karty sportowej, niezbędne szkolenia.

Administratorem danych jest ES-SYSTEM S.A. z siedzibą w KRAKÓW 30-701, PRZEMYSŁOWA 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.