top
Kierownik ds. Rozwoju Franczyzy
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • Planowanie pracy podległego zespołu
  • Monitorowanie pracy podległego zespołu oraz dbanie o jednolity standard pracy osób realizujących zadania
  • Budowanie strategii pozyskiwania nowych klientów
  • Analiza warunków zewnętrznych i poszukiwanie nowych kanałów pozyskania klientów
  • Rozwój kompetencji zespołu sprzedażowego
  • Planowanie i analiza budżetu rocznego

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w sprzedaży B2B popartego wynikami
  • Umiejętność zarządzania zespołem sprzedażowym w strukturze rozproszonej
  • Znajomości oraz efektywnego korzystania z technik sprzedaży
  • Znajomości narzędzi do motywowania zespołu sprzedażowego oraz umiejętności ich stosowania
  • Gotowości do pracy mobilnej w strukturze rozproszonej
  • Mile widziana znajomość metody Sandlera
Oferujemy:
top
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl