top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?
  • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka,Tatra, EB, Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?
  • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?
  • Jesteśmy powiązani z Grupą Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?
  • Jesteśmy partnerem CIMA i ACCA?
Kontroler Komercyjny
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Finansowe wsparcie przy podejmowaniu decyzji biznesowych oraz zapewnienie informacji zarządczej dla Biznes Partnerów (Zespół Digital Commerce)
  • Przygotowywanie pre i post ewaluacji aktywności komercyjnych realizowanych przez cyfrowe narzędzia promocyjne.
  • Przygotowywanie biznes planów dla projektów w obszarze Digital Commerce.
  • Kontrola kosztów zgodnie z przyjętymi planami i budżetami oraz opracowanie i rekomendowanie propozycji naprawczych,
  • Kontrola wykonania budżetu działań promocyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem działań realizowanych przez cyfrowe narzędzia promocyjne.
  • Uczestnictwo w projektach mających na celu usprawnienie procesów controllingowych oraz komercyjnych,
  • Czynny udział w procesie zamykania miesiąca.

Czego poszukujemy:

  • Umiejętności pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym
  • Wykształcenia wyższego o profilu ekonomicznym.
  • Kilkuletniego doświadczenia w controllingu komercyjnym,
  • Mile widziane doświadczenie w branży dóbr szybko zbywalnych,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych,
  • Umiejętności współpracy z wymagającym klientem wewnętrznym,
  • Proaktywności, nastawienia na poszukiwanie rozwiązań i tworzenia wartości dodanej,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel – na poziomie zaawansowanym, mile widziane doświadczenie z narzędziami Business Intelligence (Qlik).

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (karta sportowa, opieka medyczna, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji itp)
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w dużej firmie

Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom