top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy liderem w kategorii piw premium i innowacji
  • Nie ustajemy w zwiększaniu atrakcyjności naszych produktów poprzez działania aktywacyjne i promocyjne
  • Z sukcesem łączymy tradycje piwowarskie z nowoczesną wiedzą techniczną.
Młodszy Specjalista ds. Planowania Transportu
Miejsce pracy: Katowice

Twoje zadania:

  • Organizacja transportu dla dostaw wychodzących oraz przychodzących (opakowania zwrotne, dostawy materiałów do produkcji)
  • Planowanie i harmonogramowanie transportu FTL oraz LTL
  • Kontakt z Obsługą Klienta celem zapewnienia jak najlepszego serwisu transportowego dla Klientów
  • Optymalizacja dostaw (konsolidacja, łączenie dostaw wychodzących z przychodzącymi),
  • Dbanie o efektywne wykorzystania dostępnych zasobów transportowych
    oraz stanowisk załadunkowych (terminowe dostawy przy możliwie najniższych kosztach bezpośrednich)
  • Dbanie o efektywność magazynu, floty i czasu pracy kierowców po stronie usługodawców.

Czego poszukujemy:

  • Wykształcenia min. średniego
  • Doświadczenia zawodowego min. 1 rok pracy na stanowisku w działach logistyki lub transportu w firmach produkcyjnych lub branży TSL
  • Posiadania wiedzy z obszaru transportu, znajomości przepisów prawnych regulujących transport drogowy
  • Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i pracy pod presją czasu
  • Elastyczności i dyspozycyjności
  • Dobrej znajomości MS Office (w szczególności Excel)
  • Zdolności analitycznych i kreatywnego myślenia
  • Znajomość SAP (moduł SD) będzie dodatkowym atutem

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Współpracę i wymianę doświadczeń w ramach Grupy Żywiec
  • Stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji w ramach wewnętrznych programów rozwojowych
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Niezbędne na stanowisku narzędzia pracy
Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom