top
Head of PMO
Miejsce pracy: Poznań
top

Opis stanowiska:

  • zarządzanie programem i portfelem projektów w organizacji
  • zarządzanie informacją i komunikacją (dbanie o aktualności informacji w portfelu) przy jednoczesnym koordynowaniu zależności między projektami w kontekście czasu i zasobów
  • przygotowywanie analiz w obszarze zarządzania projektami strategicznymi (zakres, budżet, harmonogram, ryzyka, zależności, KPI)
  • zarządzanie zespołem kierowników projektów
  • wspieranie w budowaniu kultury projektowej w spółce, gromadzenie doświadczeń i dzielenie się wiedzą związaną z prowadzeniem i realizacją projektów
  • przygotowywanie raportów, zestawień i prezentacji na potrzeby Zarządu oraz kierownictwa w organizacji
  • ulepszanie i ciągłe doskonalenie procesów oraz identyfikowanie luk procesowych w projektach i PMO
  • rozwój i utrzymanie dobrych relacji biznesowych z interesariuszami portfela
  • budowa i komunikacja metodyki prowadzenia oraz raportowania projektów dla interesariuszy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w podobnej roli
  • doświadczenie w pracy w zespołach macierzowych i zarządzaniu interesariuszami w organizacji
  • znajomość SharePoint/ Confluence/ Jira
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz proponowania rozwiązań
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • doskonała komunikatywność oraz łatwości w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • doskonałe umiejętności organizacyjne (własne i prac zespołu projektowego)
  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji lub organizacji biura
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • prowadzeniu projektów (Prince2, PMBOK, Agile, inne)- mile widziane
Oferujemy:
top
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę prac
zabkapolska.pl