CHCEMY ODKRYĆ TWOJE TALENTY I BYĆ DUMNI Z

TEGO, ŻE SIĘ ROZWIJASZ

Poszukiwany
CONTROLLING SPECIALIST

Poznaj swoje zadania:

  • uczestnictwo w przygotowywaniu rocznego budżetu oraz kontrola jego realizacji wraz z analizą odchyleń
  • uczestnictwo w okresowym raportowaniu do zarządu grupy oraz do interesariuszy zewnętrznych
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa oraz dla innych działów
  • analiza rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów
  • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji
  • analiza kosztów, przychodów, wydatków inwestycyjnych i wskaźników finansowych
  • współpraca w tworzeniu i optymalizacji narzędzi oraz procesów raportowania
  • uczestnictwo w procesach cyklicznego zamykania ksiąg rachunkowych
  • uczestnictwo w procesach konsolidacyjnych grupy kapitałowej z punktu widzenia spółki matki
  • współpraca z osobami na różnych szczeblach w organizacji

Spełniasz poniższe? Wyślij CV!

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość i finanse)
  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane osoby z doświadczeniem w wewnętrznych działach kontrolingu, raportowania lub analiz)
  • jesteś biegły w obsłudze programu Excel (znajomość VBA i Access będzie dodatkowym atutem)
  • posiadasz wiedzę z zakresu analizy finansowej i rachunkowości zarządczej
  • znasz biznesowy język angielski
  • sprawnie interpretujesz dane, wyciągasz wnioski i rekomendujesz optymalne rozwiązania
  • wykazujesz wysoki poziom zaangażowania i poczucia odpowiedzialności za wykonywane zadania
  • potrafisz pracować z osobami na różnych szczeblach organizacji oraz kierujesz się wysokimi standardami współpracy z klientem wewnętrznym
  • Twoim dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikacji ACCA, CIMA lub innych podobnych

NASI PRACOWNICY SĄ SUPER! DLATEGO WSPIERAMY ICH NA KAŻDYM KROKU

Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

  • stanowisko w strukturach niekwestionowanego lidera usług multimedialnych i telekomunikacyjnych w Wielkopolsce – od ponad 25 lat dostarczamy mieszkańcom województwa usługi cieszące się uznaniem i renomą
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy - zaczynamy między 7:00 a 9:00
  • krótsze piątki - możesz zacząć weekend już o 14:00
  • bezpłatny dojazd do INEA PARK autobusem pracowniczym - przystanek 5 minut od Stadionu
  • parking dla preferujących dojazd do pracy samochodem
  • bezpieczne miejsce do pozostawienia roweru oraz prysznic
  • kantynę na miejscu, gdzie zjesz ciepły posiłek
  • bony świąteczne, dofinansowanie urlopów
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport i system kafeteryjny MyBenefit
  • usługi INEA na preferencyjnych warunkach
CZEKAMY NA CIEBIE!