top
IT Problem Manager
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • zarządzanie pełnym cyklem życia Problemu, od powstania poprzez rozwiązywania do zamknięcia i wyciągnięcia wniosków.
  • identyfikacja procesów i procedur wpływających na dostępność usług
  • odpowiedzialność za Identyfikacje problemów i rejestracje
  • zarządzanie „bazą znanych problemów” i możliwym obejściami, tak by wyeliminować lub minimalizować wpływ awarii na procesy biznesowe
  • przeprowadzanie rozpoznania i definiowania przyczyn źródłowych problemów, by dobrze zdefiniować zadania wymagane do rozwiązania problemu i zaplanowania zmian konfiguracyjnych.
  • zarządzanie zmianami oraz zadaniami które mają rozwiązać problem
  • budowa obejść albo innych rozwiązań dla aktualnych incydentów
  • monitorowania oraz eskalacja problemów w przypadku potrzeby, wypracowanie priorytetów dla problemów i działanie zgodnie z nimi
  • historyczna analiza awarii i incydentów w celu wyeliminowania możliwości wystąpienia ich w przyszłości
  • cykliczne raportowania z postępu pracy z problemami

Oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość narzędzi typu Jira / Confluence
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doskonałe kompetencje analityczne i administracyjne
  • znajomość narzędzi Office (mile widziana znajomość O365)
  • duża motywacja do działania powiązana z proaktywnym podejściem do problemów
  • mocne zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • zainteresowanie informatyką i branżą IT
Oferujemy:
top
  • perspektywy dalszego rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji w branży FMCG
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy
  • lokalizacja biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną atmosferę
  • pracę w gronie profesjonalistów
zabkapolska.pl