top

Axell Polska 2004 Sp. z o.o. to jedna ze spółek działających w ramach marki Axell Employment. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w agencjach pośrednictwa pracy w Polsce, Holandii i na Węgrzech. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 954.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: 

Pakowacz/Pakowaczka
Miejsce pracy: Dąbrowa (pow. poznański)
Numer Referencyjny:


Miejsce pracy: okolice Dąbrowy k. Dopiewa

 

Co możemy Ci zaoferować?

 • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
 • stabilną umowę o pracę, wynagrodzenie zasadnicze + premia
 • pracę w nowoczesnej i klimatyzowanej hali
 • pracę w systemie dwu zmianowym w godzinach: 6-14, 14-22 od poniedziałku do piątku.
 • pakiet socjalny ( karta Multisport, dodatkowe świadczenia pieniężne, nieoprocentowane pożyczki, ubezpieczenie grupowe )
 • możliwość dowozu pracowników na trasie Opalenica - Buk - Niepruszewo - miejsce pracy.

 

Co cenimy w kandydatach?

 • zdolności manualne
 • dokładność i sumienność
 • chęć do pracy - nauczymy cię wszystkiego co jest niezbędne do umiejętności pakowania produktów.

 

Na czym będzie polegać Twoja praca?

 • manualne prace produkcyjne polegające na składaniu i pakowaniu gotowych produktów.
 • kontrola jakości

 

Jesteś zainteresowany? Wyślij CV za pośrednictwem portalu, zadzwoń lub wyślij sms o treści "praca" - 606 891 983 - . Oddzwonimy!

Aplikuj

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Rybickiego 41. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje także Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce Prywatności na https://axell-employment.com/pl/.

O ile Pani/Pan wyrazi odrębną zgodę, dane mogą być udostępnione do podmiotów z Grupy Axell Employment i przetwarzane dla procesów rekrutacyjnych i celów marketingowych także w przyszłości. Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na udostępnienie i dalsze przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, podmiotom należącym do grupy Axell Employment (Axell Holandia Sp. z o.o., Axell Polska 2004 Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2012 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach, przy ul. Rybickiego 41 oraz Axell VOF z siedzibą w Tilburgu, przy ul. Jan Asselbergsweg 70) oraz potencjalnym pracodawcom, w celach realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 V 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2018r., poz. 1000) oraz Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27.VI. 2016 r.”

top