CHCEMY ODKRYĆ TWOJE TALENTY I BYĆ DUMNI Z

TEGO, ŻE SIĘ ROZWIJASZ

Poszukiwany
MANAGEMENT REPORTING & PLANNING MANAGER

Poznaj swoje zadania:

  • strategiczne planowanie, współtworzenie i aktualizacja planów długoterminowych
  • koordynacja procesu budżetowania i planowania operacyjnego przychodów i kosztów w Grupie
  • prowadzenie cyklicznych analiz w zakresie rentowności i marżowości świadczonych produktów i usług oraz strategicznych linii biznesowych
  • współtworzenie i weryfikacja biznes planów dla nowych inicjatyw biznesowych z obszaru sprzedaży i marketingu
  • systematyczna analiza i kontrola realizacji budżetu przychodowego i kosztowego
  • cykliczne raportowanie wyników finansowych Grupy na posiedzeniach Zarządu
  • nadzór nad przygotowaniem materiałów analitycznych i prezentacji na potrzeby Zarządu i Rady Nadzorczej
  • projektowanie i kontrola jakości w procesie dostarczania informacji zarządczej
  • ścisła współpraca z działem księgowości w procesie miesięcznego zamykania ksiąg oraz rocznego sporządzania sprawozdań finansowych

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

  • masz doświadczenie w kontrolingu finansowym firmy usługowej lub pracowałeś kiedyś w audycie finansowym lub w obszarze konsultingu biznesowego
  • praca z liczbami i tworzenie modeli finansowych to Twoja pasja,
  • posiadasz praktyczną wiedzę z obszaru sporządzania sprawozdań finansowych oraz konsolidacji
  • czujesz się świetnie w narzędziach takich jak Excel, czy PowerPoint,
  • miałeś styczność z programami takimi jak IBM Cognos, czy MS Access
  • masz doświadczenie w przygotowywaniu prezentacji przeznaczonych dla najwyższego szczebla zarządczego
  • rozumiesz biznes i jego potrzeby,
  • jesteś zorientowany na realizację celów,
  • lubisz się uczyć i rozwijać, uczysz się szybko,
  • nie boisz się wyrażać swojego zdania, ale jednocześnie szanujesz różnorodność poglądów,
  • potrafisz efektywnie współpracować i komunikować się na różnych szczeblach organizacji,
  • jesteś samodzielny, potrafisz podejmować decyzje i brać za nie odpowiedzialność,
  • posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne,
  • bardzo dobrze piszesz i komunikujesz się w języku angielskim

NASI PRACOWNICY SĄ SUPER! DLATEGO WSPIERAMY ICH NA KAŻDYM KROKU

Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

  • stanowisko w strukturach niekwestionowanego lidera usług multimedialnych i telekomunikacyjnych w Wielkopolsce – od ponad 25 lat dostarczamy mieszkańcom województwa usługi cieszące się uznaniem i renomą
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy - zaczynamy między 7:00 a 9:00
  • krótsze piątki - możesz zacząć weekend już o 14:00
  • bezpłatny dojazd do INEA PARK autobusem pracowniczym - przystanek 5 minut od Stadionu
  • parking dla preferujących dojazd do pracy samochodem
  • bezpieczne miejsce do pozostawienia roweru oraz prysznic
  • kantynę na miejscu, gdzie zjesz ciepły posiłek
  • bony świąteczne, dofinansowanie urlopów
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport i system kafeteryjny MyBenefit
  • usługi INEA na preferencyjnych warunkach
CZEKAMY NA CIEBIE!