top
Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Logistyki (Sekcja Analiz)
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
top

Twoje zadania:

  • przygotowywanie i analiza raportów: przyjętych zleceń, protokołów rozbieżności, zbiorów danych związanych z obszarem pracy,
  • aktywacja zamówień oraz realizacja zamówień promocyjnych,
  • tworzenie zestawień artykułów niestandardowych wydawanych z magazynu,
  • analiza zgłoszeń reklamacyjnych, wystawianie dokumentów finansowych związanych ze zgłoszeniami,
  • współpraca z kontrahentami w zakresie prowadzonych zadań,
  • aktywny udział w inwentaryzacjach kwartalnych,
  • dbałość o poprawny obieg dokumentów.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego – mile widziane wyższe (logistyczne, ekonomiczne),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomości obsługi pakietu MS Office (Excel),
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Komunikatywności i zaangażowania,
  • Otwartości na zdobywanie nowych doświadczeń,
  • Odpowiedzialności, dokładności i konsekwencji w działaniu.
Oferujemy:
top
  • krótki proces rekrutacyjny
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • brak okresu próbnego,
  • pracę w Centrum Logistycznym w Będzieszynie k. Pruszcza Gdańskiego,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze, premia kwartalna, dodatek transportowy, cyklicznie przeprowadzany proces podwyżkowy),
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, paczki dla dzieci, dofinansowanie kształcenia),
  • transport do/i z pracy (z kierunku Gdańska przez Pruszcz Gdański oraz z Tczewa),
  • dobrą atmosferę pracy oraz imprezy integracyjne.
zabkapolska.pl