top
Młodszy Specjalista ds. Umów Cywilnoprawnych
Miejsce pracy: Łódź
top

Twoje zadania:

  • bieżący kontakt z partnerami biznesowymi
  • koordynacja wszelkich działań mających na celu prawidłowe zawieranie umów
  • analiza ryzyka kontraktowego oraz prognozowanie potencjalnych sytuacji konfliktowych
  • prowadzenie rejestru, kompletowanie oraz archiwizowanie dokumentacji
  • przygotowywanie raportów i zestawień z obszaru wykonywanej pracy
  • współpraca z pozostałymi zespołami firmy

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego na kierunku Prawo lub Administracja (ew. ukończonego IV roku studiów)
  • dobrej znajomości prawa gospodarczego, w tym prawa wekslowego
  • praktycznej umiejętności pisania tekstów prawnych, w szczególności umów handlowych
  • umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
  • zaangażowania, inicjatywy i kreatywnego podejście do rozwiązywania problemów
  • wysokiej kultury osobistej i umiejętności pracy w zespole
  • dobrej organizacji pracy
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem Word i Excel)
  • doświadczenia w podobnym obszarze, w szczególności w zakresie przygotowywania i opiniowania umów handlowych (mile widziane)
  • znajomość SAP (mile widziane)
Oferujemy:
top
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl