top
Czy wiesz, że:

  • Jesteśmy liderem w kategorii piw premium i innowacji
  • Nie ustajemy w zwiększaniu atrakcyjności naszych produktów poprzez działania aktywacyjne i promocyjne
  • Z sukcesem łączymy tradycje piwowarskie z nowoczesną wiedzą techniczną.
  • Działy Produkcji Grupy Żywiec wyróżniają się efektywnymi rozwiązaniami i zajmują czołowe miejsca w rankingach browarów Grupy Heineken
Specjalista ds. Planowania Materiałowego
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Zamawianie materiałów opakowaniowych i surowców zgodnie z wyznaczonymi standardami zakupowymi przy jednoczesnej optymalizacji kosztów
  • Nadzorowanie stanu realizacji zamówień i dostaw
  • Utrzymywanie odpowiedniego poziomu zapasu materiałów
  • Weryfikacja możliwości realizacji założonych planów produkcji
  • Zarządzanie końcówkami opakowań do produkcji oraz rozliczanie materiałów pozostałych po promocjach
  • Utrzymywanie prawidłowego przebiegu procesu MRP w SAP HCE
  • Przygotowywanie raportów i analiz w obszarze planowania materiałowego
  • Zapewnienie jak najwyższego poziomu współpracy z producentami i dostawcami materiałów i surowców

Czego poszukujemy:

  • Znajomości procesów planistycznych, systemów i procesów zarządzania gospodarką materiałową
  • Co najmniej 3-letniego doświadczenia w obszarze planowania materiałowego
  • Umiejętności analitycznych
  • Zaawansowanych umiejętności obsługi pakietu MS Office, praktyczna znajomość systemów MRP/ERP, znajomość systemu JDA będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Rozwiniętych zdolności komunikacyjnych, dobrej organizacji pracy i systematyczności

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • Współpracę i wymianę doświadczeń w ramach Grupy Żywiec
  • Stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji w ramach wewnętrznych programów rozwojowych

Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom