RTV Euro AGD

Jesteśmy polską firmą od prawie 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Pomocnik Doradcy Klienta - Kraków

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska

Zobacz co zyskujesz pracując z nami:

  • pracę według indywidualnego grafiku, również w weekendy, na podstawie umowy zlecenie,
  • doświadczenie w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej,
  • możliwość skorzystania z programu sportowego,
  • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu,
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów,
  • przeszkolenie przygotowujące do pracy na w/w stanowisku.

Wymagania

Na czym będzie polegała Twoja praca? 

Jesteś wsparciem dla Doradców Klienta, pomagając im w realizacji codziennych zadań. Uzupełniasz i dbasz o prawidłową ekspozycję towaru, kontrolujesz opisy cenowe, zadania wykonujesz zgodnie z obowiązującymi standardami. Tworzysz firmę będącą liderem w swojej branży!

Oferujemy

Jesteś tym, kogo szukamy, jeśli:

  • oczekujesz elastycznych godzin pracy – w tygodniu oraz w weekendy,
  • łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz pracę z ludźmi,
  • chętnie się uczysz i jesteś gotowy dzielić się wiedzą z innymi,
  • angażujesz się w powierzone zadania i można na Tobie polegać.

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez EURO-net Sp. z o.o. w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko lub także rekrutacji przyszłych. 

 

Ponadto informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, a kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w wyżej wskazanym zakresie przez EURO-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka), która to Spółka jest administratorem tych danych. Informujemy również, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Państwa danych. Jeżeli nie wyrażają Państwo takiej zgody, prosimy, nie klikać tego przycisku.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EURO-net sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych, oznaczonych jako wymagane, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.