top
Koordynator Działu Realizacji Wysyłki
Miejsce pracy: Tychy
top

Kluczowe zadania:

  • Zarządzanie podległym zespołem (3 osobowym)
  • Zarządzanie kontrahentami świądczącymi usługi konfekcjonowania
  • Odpowiedzialność za zapewnienie ciągłości procesu konfekcjonowania na poziomie jakościowym zgodnym z postawionymi celami
  • Bieżąca kontrola terminowości i jakości realizowanych celów
  • Przygotowywanie raportów

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w nadzorze przebiegu procesu konfekcjonowania
  • Umiejętności zarządzania zespołem
  • Umiejętności egzekwowania wyników działu oraz jakości procesu konfekcjonowania
  • Dobrej znajomości zagadnień i procedur związanych z procesem konfekcjonowania
  • Dużej samodzielności, sumienności, odpowiedzialności za pracę swoją jak i zespołu
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Gotowości do pracy tylko w godzinach popołudniowych i nocnych
Oferujemy:
top
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • perspektywy rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe).
zabkapolska.pl