top

Dział Digital w Żabce to miejsce, w którym fani nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań, zajmują się cyfrową transformacją firmy. To tu powstaje m.in. nowa aplikacja mobilna, która wyprzedza oczekiwania klientów i przenosi ich zakupy na wyższy poziom wtajemniczenia. Jeżeli Digital to Twoje drugie imię, w mobile’u odnajdujesz się jak mało kto i niestraszne są Ci nowe wyzwania, to los się do nas uśmiechnął, gdyż szukamy właśnie Ciebie!

Poszukujemy osoby na stanowisko System Engineer – Monitoring, która odegra kluczową rolę w budowaniu i utrzymaniu infrastruktury monitoringu, a także rejestracji i analizy zdarzeń  występujących w aplikacjach mobilnych Żabki.

Dołącz do zespołu, który dąży do ucyfrowienia zakupów convenience w Polsce – aplikuj

i wybierz się w digitalową podróż!

System Engineer - Monitoring
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • budowanie, administrowanie i utrzymanie systemu monitorowania aplikacji mobilnych oraz infrastruktury, w tym: aktualizacje integracje, tworzenie szablonów monitorowania i skryptów, opracowywanie nowych dashboardów
  • administrowanie i utrzymanie systemu centralnego logowania oraz podpinanie nowych końcówek
  • ścisła współpraca z zespołami aplikacji w różnych przypadkach monitorowania, śledzenia, rejestrowania i analizy zdarzeń
  • pro-aktywne monitorowanie, obsługa przerw / poprawek, zarządzanie polityką, zarządzanie incydentami i rozwiązywanie problemów związanych z obsługą środowiska monitorowania

Oczekiwania:

  • doświadczenie w administracji i obsłudze systemów z rodziny UNIX / Linux
  • praktyczne doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i konfigurowaniu następujących narzędzi: ELK (Elasticsearch, Logstash, Kibana), Zabbix, Grafana...
    mile widziane doświadczenie w pracy z Atlassian (Confluence, JIRA...), MS Azure, Google Cloud, PagerDuty
  • bardzo dobra znajomość języka skryptowego Bash/Python
  • zamiłowanie do automatyzacji, pasja do technologii i narzędzi open source
Oferujemy:
top
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl