top

Specjalista ds. Analiz Ekspansji
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • ocena, przetwarzanie wniosków inwestycyjnych rekomendowanych lokali pod kątem standardów sieci
  • prowadzenie baz danych zgłoszeń nowych lokali handlowych, rynku nieruchomości
  • opracowywanie raportów wspierających procesy z obszaru ekspansji
  • współpraca z kadrą terenową w ramach powierzonych obowiązków

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia, ekonometria, informatyka)
  • doświadczenia w tworzeniu zestawień, raportów
  • praktycznej umiejętności wykorzystania Excela jako podstawowego narzędzia w codziennej pracy
  • znajomość analiz przestrzennych, systemów gis mile widziane
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy, orientacji na cele i wyniki
  • zdolności interpersonalnych i asertywności
Oferujemy:
top
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • perspektywę indywidualnego rozwoju zawodowego
  • nowoczesne warunki pracy i niezbędne narzędzia
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe),
  • przyjazną atmosferę pracy
zabkapolska.pl