top
Specjalista ds. Projektów Operacyjnych
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów operacyjnych związanych z realizacją celów Departamentu Sprzedaży
  • zbieranie danych oraz przygotowywanie scenariuszy testowych produktów projektu
  • nadzór nad dokumentacją projektową
  • przygotowywanie raportów dotyczących prowadzonych projektów
  • wsparcie w koordynacji postępów projektów wg założonego harmonogramu
  • monitoring projektu po wdrożeniu

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy (mile widziane)
  • bardzo dobrych zdolności organizacyjnych
  • wysokiej efektywności realizowanych zadań
  • umiejętności nawiązywania i budowania partnerskich relacji biznesowych
  • zdolności analitycznego myślenia
  • łatwości w przyswajaniu i selekcji dużych ilości informacji
  • umiejętności pracy pod presją czasu
Oferujemy:
top
  • perspektywę rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • różnorodność projektową i realny wpływ na koordynację projektów sprzedażowych
  • lokalizację w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
zabkapolska.pl