top
Stażystka/Stażysta w Dziale HR
Miejsce pracy: Nadarzyn (pow. pruszkowski)
top

Twoje zadania:

  • wsparcie w bieżących zadaniach operacyjnych działu - porządkowanie oraz kompletowanie dokumentacji
  • wsparcie działu w aktualnych zadaniach związanych z rekrutacją - selekcja kandydatów, umawianie rozmów
  • dbanie o właściwy przepływ informacji i dokumentów w procesie rekrutacji

Oczekujemy od Ciebie:

  • statusu studenta/tki  (mile widziani studenci kierunków Administracja lub ZZL)
  • podstawowej wiedzy z obszaru HR
  • chęci do rozwijania się i zdobywania wiedzy
  • dyspozycyjności w wymiarze co najmniej 1/2 etatu
  • komunikatywności i pozytywnego podejścia do nawiązywania kontaktów
Oferujemy:
top
  • 2-3 miesięczny, płatny staż w nowoczesnym Centrum Logistycznym w Nadarzynie należącym do Spółki o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG
  • możliwość poznania procesów i narzędzi HR w dużej  organizacji
  • szkolenie wdrożeniowe z opieką doświadczonego pracownika zespołu
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w nieformalnej, przyjaznej atmosferze
zabkapolska.pl