top
Stażysta/ka w Dziale Kontrolingu
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania podczas stażu:

  • uczestniczenie przy tworzeniu i analizowaniu wykonania budżetu oraz prognoz finansowych
  • weryfikacja poprawności księgowań podczas zamknięcia miesiąca i tworzenie wymaganych rezerw
  • współudział przy tworzeniu raportów na potrzeby kierownictwa
  • aktywna współpraca z innymi departamentami firmy

Oczekujemy od Ciebie:

  • statusu Studenta/ki (studenci kierunków z obszaru finansów, zarządzania)
  • zainteresowania branżą retail i nowymi technologiami
  • silnej motywacji do realizowania różnorodnych zadań, poszerzania swojej wiedzy i zdobycia doświadczenia
  • umiejętności analitycznych
  • dobrej organizacji pracy, dokładności oraz komunikatywności
Oferujemy:
top
  • 6-miesięczny, płatny staż w firmie będącej liderem na rynku detalicznym
  • elastyczne godziny stażu
  • możliwość zdobycia doświadczenia i poznania procesów w dużej organizacji
  • opiekę doświadczonych pracowników zespołu podczas procesu wdrożenia
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • w ofercie benefitów pakiet sportowy
  • lokalizację biura w centrum Poznania
zabkapolska.pl