CHCEMY ODKRYĆ TWOJE TALENTY I BYĆ DUMNI Z TEGO, ŻE SIĘ ROZWIJASZ

Poszukiwany
MŁODSZY KSIĘGOWY/KSIĘGOWA O2C

Twoje zadania

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów w powierzonym zakresie (wyciągów bankowych, raportów kasowych, faktur sprzedaży, etc.)
  • wycena środków pieniężnych na rachunkach bankowych walutowych
  • uzgadnianie ewidencji analitycznej z kontami księgi głównej
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami
  • monitorowanie prawidłowości obiegu dokumentów
  • przygotowanie analiz i różnego rodzaju raportów
  • współpraca i dbałość o poprawną komunikację z Klientem, a także instytucjami zewnętrznymi, audytorami oraz działami wewnątrz Firmy
  • udział w wewnętrznych projektach w obszarze księgowości

Co jest dla nas ważne

  • wyższe wykształcenie ekonomiczne (preferowana specjalizacja: rachunkowość)
  • otwartość na nowe zadania, wyzwania, chęć pracy w dynamicznym otoczeniu
  • orientacja na cele i zadania, inicjatywa, chęć rozwoju i poszerzania swoich obowiązków
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (praca w grupie) oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusza Excel)
  • doświadczenie zawodowe w zakresie księgowości - mile widziane

NASI PRACOWNICY SĄ SUPER! DLATEGO WSPIERAMY ICH NA KAŻDYM KROKU.

Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

  • stanowisko w strukturach niekwestionowanego lidera usług multimedialnych i telekomunikacyjnych w Wielkopolsce – od ponad 25 lat dostarczamy mieszkańcom województwa usługi cieszące się uznaniem i renomą
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy - zaczynamy między 7:00 a 9:00
  • krótsze piątki - możesz zacząć weekend już o 14:00
  • bezpłatny dojazd do INEA PARK autobusem pracowniczym - przystanek 5 minut od Stadionu
  • parking dla preferujących dojazd do pracy samochodem
  • bezpieczne miejsce do pozostawienia roweru oraz prysznic
  • kantynę na miejscu, gdzie zjesz ciepły posiłek
  • bony świąteczne, dofinansowanie urlopów
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport i system kafeteryjny MyBenefit
  • usługi INEA na preferencyjnych warunkach
CZEKAMY NA CIEBIE!