top
Architekt Danych
Miejsce pracy: Poznań
top

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie standardów, zasad w zakresie zarządzania danymi w firmie
  • zarządzanie słownikami danych podstawowych (Master Data Management)
  • tworzenie dokumentacji do istniejących obiektów i nadzorowanie procesu tworzenia dokumentacji przy nowych projektach BI
  • znajomość oprogramowania modelowania danych (np. SqLDBM)
  • pomoc w tworzeniu/tworzenie logicznego modelu hurtowni danych
  • budowa procesów kontroli jakości danych
  • inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie zarządzania danymi i jakością danych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: informatyka, ekonomia)
  • doświadczenie w pracy z hurtowniami danych, zainteresowania tematyką BI
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy projektowej
  • dokładność, skrupulatność
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowanie i profesjonalizm
Oferujemy:
top
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl