top
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?
  • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka,Tatra, EB, Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?
  • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?
  • Należymy do międzynarodowego koncernu – Grupy Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?
  • Codziennie docieramy do ponad 50 000 punktów sprzedaży w całej Polsce?

Kontroler Finansowy Sieci Detalicznych
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Finansowe wsparcie Biznes Partnerów (Key Account Managerowie)  przy podejmowaniu decyzji biznesowych
  • Przygotowywanie pre i post ewaluacji aktywności komercyjnych
  • Uczestniczenie w procesie przygotowywania Joint Business Planow (JBP) dla kluczowych klientów
  • Kontrola wyników finansowych/kosztów zgodnie z przyjętymi planami i budżetami oraz opracowanie i rekomendowanie propozycji naprawczych
  • Wsparcie procesu negocjacyjnego z kluczowymi klientami
  • Czynny udział w procesie zamykania miesiąca
  • Uczestnictwo w projektach mających na celu usprawnienie procesów komercyjnych

Czego poszukujemy:

  • Wykształcenia wyższego o profilu ekonomicznym
  • Doświadczenia w finansowym biznes partneringu, najlepiej w dziale sprzedaży
  • Mile widziane doświadczenie w branży dóbr szybko zbywalnych
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • Umiejętności współpracy z wymagającym klientem wewnętrznym
  • Proaktywności, nastawienia na poszukiwanie rozwiązań i tworzenia wartości dodanej
  • Umiejętności pracy pod presją w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel – na poziomie zaawansowanym, mile widziane doświadczenie z narzędziami Business Intelligence (Qlik)

Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premię roczną (zależną od poziomu realizacji celów indywidualnych i firmowych)
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, pakiet sportowo-kulturalny, dofinansowanie do wakacji, Fundusz Emerytalny, bony świąteczne, upominek mikołajkowy dla dzieci pracowników)
  • Świąteczny deputat piwny - 2 razy w roku :)
  • Pracę w dynamicznym środowisku
  • Realny wpływ na biznes - efekty Twoich rekomendacji biznesowych będziesz mógł zobaczyć w rynku, u klientów

Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?
bottom