GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Do jednej z naszych spółek,Ortopedio.pl, lidera dystrybucji detalicznej sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: F/08/2019/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • poszerzanie rynku poprzez włączanie do współpracy nowych szpitali i NZOZ,
  • podtrzymywanie relacji z istniejącymi Klientami firmy,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków,
  • realizację planów sprzedaży,
  • raportowanie wykonywanych zadań.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia medycznego bądź w trakcie nauki (fizjoterapeuta, technik ortopeda, technik fizjoterapeuta) lub ukończony kurs z zakresu towaroznawstwa artykułów medycznych,
  • wysokiej orientacji na klienta oraz doświadczenia w obsłudze,
  • komunikatywności oraz bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych,
  • doskonałej organizacji pracy,
  • samodzielności w działaniu.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w zespole, który, oprócz profesjonalizmu, ceni sobie swobodną atmosferę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • system motywacyjny,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.