top

Specjalista ds. zarządzania umowami najmu i obiegiem dokumentacji w Ekspansji
Miejsce pracy: Poznań
top

Twoje zadania:

  • weryfikacja zgodności umów najmu z założeniami biznesowymi
  • weryfikacja  poprawności danych zawartych we wnioskach inwestycyjnych
  • weryfikacja kompletności dokumentacji prawnej związanej z przejęciem sklepu
  • prowadzenie baz danych
  • przygotowywanie i koordynowanie obiegu dokumentacji w dziale
  • współpraca z innymi działami w firmie oraz instytucjami zewnętrznymi w ramach powierzonych obowiązków

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego (preferowane w kierunku administracji nieruchomościami)
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • praktycznej umiejętności wykorzystania Excela jako podstawowego narzędzia w codziennej pracy
  • umiejętności organizacyjnych, terminowości i umiejętności ustalania priorytetów
  • świetnej organizacji czasu pracy
  • zdolności interpersonalnych i asertywności
Oferujemy:
top
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • perspektywę indywidualnego rozwoju zawodowego
  • wparcie ze strony ciekawych i wymagających współpracowników
  • nowoczesne warunki pracy i niezbędne narzędzia
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe),
  • przyjazną atmosferę pracy
zabkapolska.pl