GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm medycznych rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Budujemy ogólnopolską sieć przychodni „Świat Zdrowia". Wprowadzamy w nich zdrowe innowacje – m.in. telemedycynę. Prowadzimy badania kliniczne. Dzięki temu udostępniamy naszym pracownikom wyjątkowe możliwości rozwoju a pacjentom usługi medyczne na najwyższym poziomie. Twórz z nami przyszłość opieki na polskim rynku zdrowia.

Obecnie do naszej Przychodni w Warszawie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pielęgniarka Opieki Długoterminowej

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: POD/06/W

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • zapewnienie profesjonalnej opieki nad pacjentem,
  • udzielanie świadczeń pielęgniarskich we współpracy z lekarzem rodzinnym,
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych związanych z samodzielnym funkcjonowaniem w środowisku domowym,
  • wsparcie w pozyskaniu sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, niezbędnego do właściwej pielęgnacji i rehabilitacji chorego w domu.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego,
  • doświadczenia w zawodzie,
  • ukończonego kursu kwalifikacyjnego - Pielęgniarstwo Opieki Długoterminowej,
  • wysokiej orientacji na potrzeby pacjenta.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • pracę w profesjonalnym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.